Plan lekcji na rok szkolny 2022/2023 -

obowiązuje od 1 września 2022r.

Wyświetl...

Dziennik Elektroniczny

Wyświelt

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Wojska Polskiego
ul. Żeromskiego 30
39-300 Mielec
Telefon: 17 787 52 03

Numery telefonów Obowiazujące w SP3

BIP Biuletyn Informacji Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Mielcu

Czytaj więcej

Z przedświąteczną wizytą w Muzeum Bombek Choinkowych w Nowej Dębie

W świąteczny klimat Bożego Narodzenia klasę II „c” wprowadziła 13 grudnia wizyta w Muzeum Bombki Choinkowej w Nowej Dębie. Tysiące szklanych ozdób choinkowych, które zostały tam zgromadzone niesamowicie ucieszyły oczy zwiedzających oraz wprowadziły w świąteczny nastrój. Wystawa, którą serdecznie polecamy obejmuje kilka tysięcy eksponatów, umieszczonych na choinkach. Część choinek jest ubrana tematycznie, m.in. w stylu amerykańskim, francuskim, norweskim, staropolskim, wiktoriańskim czy nawiązującym do Halloween. Znajdują się tu również ozdoby w kształcie budynków z terenu Podkarpacia. W muzeum, dzieci spędziły kilka godzin i ani przez chwilę nie czuły znużenia. Na zwiedzających czekała pani przewodnik, która oprowadzała po muzeum pokazując tysiące wyjątkowych eksponatów. Dzieci poznały również od podstaw proces powstawania bombek oraz ich zdobienia. Niezapomniane wrażenia zapewniły zajęcia warsztatowe w formie samodzielnego zdobienia bombki, oraz zakupienie wcześniej przygotowanych bombek z imionami uczestników.

Barbara Cisło

Może Ci się również spodoba

Skip to content