Z wizytą w Zespole Szkół im. prof. J. Groszkowskiego w Mielcu

We wtorek 7 listopada br. uczniowie klas VIII wraz z wychowawcami uczestniczyli w warsztatach zawodowych w Zespole Szkół im. prof. J. Groszkowskiego w Mielcu.

Na wstępie zostaliśmy serdecznie przyjęci przez pana dyrektora Janusza Kotarbę oraz kadetów z klas wojskowych, którzy zaprezentowali musztrę- my, społeczność Szkoły Podstawowej nr 3 im. Wojska Polskiego w Mielcu, szczególnie to doceniliśmy. Następnie ósmoklasiści, podzieleni na grupy, brali udział w warsztatach obejmujących: strzelnicę wirtualną, przygotowywanie zdrowych posiłków w pracowni gastronomicznej, udział w zajęciach w pracowni fryzjerskiej i mechatronicznej. Mieliśmy możliwość zaglądnięcia do pracowni hotelarskich oraz projektanckich…

Wizyta była jednym z ważnych elementów doradztwa zawodowego- nie tylko zwiedziliśmy szkołę, ale również mieliśmy możliwość porozmawiania ze starszymi kolegami. Mamy nadzieję, że pomoże to uczniom w wyborze przyszłej ścieżki zawodowej.

Dyrekcji, nauczycielom oraz uczniom Zespołu Szkół im. prof. J. Groszkowskiego w Mielcu serdecznie dziękujemy za zaproszenie i ciepłe przyjęcie.

Możesz również polubić…

Skip to content