Zawody Pływackie z okazji Dnia Dziecka

4 czerwca 2024 roku na Pływalni Smoczka odbyły się Zawody Pływackie z okazji Dnia Dziecka dla klas I-III szkół podstawowych organizowane przez MOSiR Mielec. W jak najszybszym czasie trzeba było pokonać dystans 50 lub 25 metrów, stylem wyznaczonym dla danej grupy wiekowej. Naszą szkołę reprezentowało dwudziestu pływaków z klas 1 – 3. Zawodnicy z najlepszymi wynikami zostali nagrodzeni medalami, dyplomami i cennymi nagrodami rzeczowymi. Oczywiście wszystkie dzieci z okazji ich święta otrzymały słodkie upominki.

Wśród nagrodzonych zawodników znaleźli się:

– Mikołaj Kamiński kl. III B

– Kalina Łabuda kl. I D

– Milana Tęczar kl. II A

– Natan Jung kl. III A

– Kornelia Zub kl. III C

– Lilianna Chmielowiec kl. I D

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i uczestnikom zawodów oraz  życzymy wielu sukcesów w kolejnych zmaganiach pływackich.

Możesz również polubić…

Skip to content