„ZBIERAM TO W SZKOLE”

W roku szkolonym 2021/2022 nasza szkoła włącza się w ogólnopolski projekt „Zbieram to w szkole”. Jest to największy projekt ekologiczno-charytatywny w Polsce, którego założeniem jest rozwijanie świadomości ekologicznej wśród uczniów i gromadzenie pieniędzy na pomoc podopiecznym misjonarzy – księży Sercanów.
Pomoc realizuje się np.  poprzez budowę studni głębinowych w pustynnym Czadzie, pomoc dla dzieci z domu dziecka w Boliwii, dożywianie dzieci na Filipinach.

Ideę programu najlepiej opisuje motto: zbieraj – pomagaj – odbieraj nagrody. 

W RAMACH AKCJI NASZA SZKOŁA PROWADZI ZBIÓRKĘ:

– Zużytych baterii

-Małych elektrośmieci – starych telefonów komórkowych, tabletów

Dary można przynosić przez cały rok szkolny. Baterie prosimy wrzucać do specjalnie oznakowanych pojemników, które znajdują się w  holu głównym szkoły oraz przy wejściu do pawilonu. Małe elektrośmieci zbierane będą w świetlicy szkolnej w sali nr 1 .

Więcej informacji można znaleźć na stronie:

https://www.zbieramtowszkole.pl/

Każdy gest, nawet najdrobniejszy zmienia świat.

Zachęcamy do zaangażowania się w akcję i pomoc tym, którzy tego potrzebują.

Organizatorami są wychowawcy świetlicy szkolnej.

Możesz również polubić…

Skip to content