ZDROWO JEM, WIĘCEJ WIEM!

W bieżącym roku szkolnym dzieci z grup świetlicowych p. Angeliki Borowskiej oraz p. Magdaleny Kopyś przystąpiły do udziału w projekcie „Zdrowo jem, więcej wiem” realizowanym przez Fundacje Banku Ochrony Środowiska, pod honorowym patronatem małżonki Prezydenta RP Agaty Kornhauser- Dudy.

Głównym celem jest wykształcenie u dzieci postaw prozdrowotnych poprzez uczenie zasad zdrowego odżywiania oraz przekazywanie wiedzy na temat produktów służących zdrowiu i produktów dla zdrowia szkodliwych.

Ważnym celem jest również uświadomienie związku pomiędzy żywieniem, a występowaniem wielu chorób i dolegliwości oraz podkreślenie roku codziennej aktywności fizycznej w profilaktyce zdrowotnej .

Oprac. Angelika Borowska, Magdalena Kopyś

Możesz również polubić…

Skip to content